odšťavňování citrusů

 Výhody ovocných šťáv, které připravíte s odšťavňovačem snadno a rychle

Přinášíme vám pár tipů, jak úžasně odšťavnit ovocné a zeleninové šťávy. Zvládnete to velmi jednoduše, hravě a kvalitně díky šnekovému odšťavňovači, který se pyšní kvalitou provedení a materiálu.

Zobrazit nabídku na e-shopu

Vyzkoušejte skvělé ovocné nebo zeleninové šťávy plné zdravých látek.

Ovocné a zeleninové šťávy pomocí šnekového odšťavňovače

Šťávy mají nejen blahodárné a úžasné účinky na naše zdraví, ať už na to fyzické či psychiku. Lze je získat i z takové zeleniny a ovoce, do kterých byste to neřekli a zároveň vás překvapí lahodnou a skvělou chutí. Jejich výroba není složitá, přitom jejich moc je přímo až zázračná a velmi regenerační. Čerstvé ovocné a zeleninové šťávy, které jsou plné vitamínů, minerálů, enzymů a dalších pro tělo přínosných látek si hravě dokáže připravit každý a jsou velmi výhodné a rychlé.Pokud si chcete dopřát šťávy i díky dvouhřídelovým odšťavňovačům, není problém.

Ovocné šťávy se doporučují konzumovat v první polovině dne. Ovocné šťávy lze tak považovat za ideální ranní drinky nebo svačiny do práce. Jsou totiž vydatným zdrojem sacharidů. Ty jak známo jsou zapotřebí k podpoře regenerace svalů i celého organismu po fyzickém výkonu, ale také při redukci váhy či detoxikaci a půstu. Velmi pozitivně působí i na náš výkon, náladu, stres, psychiku a zdraví celkově. Doporučujeme vyzkoušet i detoxikační nápoj a další recepty.

ovoce a zelenina na šťávy