odšťavněné ovoce

Odšťavněné hruškové kiwi díky šnekovému odšťavňovači

Dopřejte si díky odšťavňovači také třeba chutnou šťávu z kiwi a hrušek. Stačí vám pouze dvě kiwi a dvě hrušky, můžete použít i jablka. Toto ovoce obsahuje hodně vlákniny, která podporuje činnost střev. Navíc je šťáva poté plná stopových prvků a měla by pomoci stabilizovat hormonální výkyvy. Postupujte tak, že nejdříve oloupejte a odšťavněte kiwi a hruškám vykrojte stopku a pokrájejte je a odšťavněte. Popřípadě můžete místo  hrušek použít jablka, ale hrušky dodají nápoji lahodnější a sladší chuť i lepší hustější konzistenci. Smíchejte ve vysoké sklenici a ozdobte plátkem kiwi, přisladit můžete medem.

Odborníci často radí konzumaci právě čerstvého ovoce. S ovocnými šťávami jsou výživné látky z ovoce trávicím ústrojí zpracovány ještě rychleji. Získáte důležité vitamíny i minerální látky. Nejlépe uděláte, když si fresh juice připravíte sami doma. I při případném nákupu džusů a šťáv byste měli dbát na to, aby neobsahovaly aromatické látky, barviva nebo rafinovaný cukr.

Zobrazit nabídku na e-shopu

Vyzkoušejte šťávu z hrušek a kiwi

Ovocné a zeleninové šťávy si můžete dopřávat díky našemu skvělému a nezničitelnému pomocníkovi a to lisu, který je často jmenován jako tzv. šnek. Tedy šnekový odšťavňovač. I právě proto vám dopřeje kvalitní džusy plné enzymů a vitamínů. Vyzkoušejte i další recepty.

Zkuste neodolatelnou kombinaci kiwi a hrušek v hravě připraveném freshi bez cukrů a vaší námahy s naším odšťavňovačem.

šnekový odšťavňovač v novém provedení