šnekový odšťavňovač

Inovovaný model šnekového odšťavňovače - Sana Juicer 707

Tento model odšťavňovače je novější a inovovaný, jde o model šnekového dvoufázového odšťavňovače. Využívá totiž dvoufázové síto, které je patentované a zaručí vám maximální výtěžnost šťávy z ovoce a zeleniny. V první fázi lisuje přes jemné a následně hrubé síto a poté znovu zbylou drť prožene sítem ještě jednou. Celý systém je propojen tak dochází k tomu, že šťáva odtéká jedním otvorem.

Součástí balení je jemné a hrubé síto, stabilizační podložky, homogenizační pouzdro, kartáč na čistění, skleněnou nádobu na šťávu a nerezovou nádobu na odpad a dužinu. Má také nástavec pro výrobu těstovin a velký plnící otvor.

Zobrazit nabídku na e-shopu

Nerezový šnekový odšťavňovač na ovoce

Se Sana Juicer EUJ-707 by Omega chrom, červená nebo stříbrná je možné zpracovávat téměř vše, tedy určitě ovoce a zeleninu, ale také  obilné trávy nebo bobuloviny, tedy borůvky, maliny, ostružiny, rybíz, angrešt nebo granátové jablko, naťovou zeleninu a další. Kromě toho je možné využít tento přístroj k přípravě několika druhů různých domácích těstovin, výrobě ořechového másla nebo pomocí homogenizačního pouzdra vyrábět skvělé a kvalitní dětské přesnídávky, zmrzliny, sorbety a jiné zdravé pokrmy. Díky tomu si tohoto pomocníka oblíbíte vy i vaše děti.

Vychutnejte si dokonalé šťávy díky tomuto odšťavňovači.

šnekový luxusní odšťavňovač