šnekový luxusní odšťavňovač

Šnekový odšťavňovač s maximální výtěžností Sana Juicer

Tento kvalitní odšťavňovač zaručuje maximální výtěžnost. V první fázi na hrubo vylisuje šťávu a ta poté odtéká do hrubého síta a poté do sběrné nádoby. Zbylá drť z dužiny se posouvá k jemnému sítu, kde je znovu odšťavňována. Celý systém je propojen a tak šťáva vytéká pouze jedním otvorem. Součástí balení je odšťavňovací síto, homogenizační pouzdro, plastové nádoby na šťávu a na drť či dužinu, také čistící kartáč, set na těstoviny, pěchovadlo a návod.

Lis na ovoce a zeleninu Sana patří do nové generace horizontálních šneků. Má větší plnící trubici a díly z BPA free materiálu, ty nemají negativní účinky na systém člověka. Má také jedinečnou pěchovací zátku s těsnícím kroužkem, která se chová jako píst a profukuje odšťavňovač při každém stlačení, takže nedojde k ucpávání. Suroviny se tak nemohou zpět dostat do násypky a nedojde k přeplnění odšťavňovače.

Zobrazit nabídku na e-shopu

Elektrický lis na ovoce a zeleninu

Dokáže vylisovat ovoce, zeleninu, kořenovou zeleninu, listovou zeleninu, naťovou zeleninu, obilné trávy, problematické bobuloviny jako angrešt, rybíz a jiné. Také s ním připravíte zmrzky, sorbety, přesnídávky, smoothie, freshe, těstoviny a další laskominy.

Vybrat si můžete z moderního designu ve stříbrné, červené nebo v šedé chromové barvě. Bude vévodit vaší kuchyni a stane se vaším nepostradatelným pomocníkem pro přípravu lahodných šťáv a zrmzlin. Oblíbí si ho každý, jelikož je velmi jednoduchý na používání.

Dopřejte si maximální výtěžnost s šnekovým odšťavňovačem.

odšťavňovač na ovoce a zeleninu